diamond

diamond adatlapja

Regisztráció2013.12.15
Utoljára itt2022.09.16

Kiváló 2016. augusztus 11.a párjával járt itt
Nyitás óta visszatérő vendégek vagyunk. Gyönyörű, tiszta szálloda, szép modern szobák, szép wellness (a színes medencevilágítás nagyon hangulatos), remek éttermi választék. Este fél 9-kor még töltötték a tálakat ha lefogyott! Étterem személyzete maximálisan profi, mindenki tudta a dolgát még teltház esetén is!
Gyenge 2017. május 16.gyerekekkel járt itt
Sajnos az értékesítésen dolgozó kollégák még mindig nem igazán tájékozottak! Több időpontra is szerettem volna foglalni, de ahány munkatárssal beszéltem, mindegyik más információt adott a foglalási feltételekről és árakról! Jobban össze kellene hangolni a munkájukat! A szálloda nem lenne rossz, de sajnos a foglalás sosem egyszerű!
2019. június 11.a párjával járt itt
Kategóriájának teljesen megfelelő hely! (Ne felejtsük el hogy 2 csillagos! ) Tiszta szoba, tiszta ágynemű, kényelmes ágy, síkképernyős tv sok csatornával. Valóban retro, de ennek is megvan a hangulata. Étkezés svédasztalos, jó. Olyan finom eperkrém levest adtak hogy még 4 csillagosban se ettem ilyet! Reggeli is teljesen rendben volt!