DobriKata

DobriKata adatlapja

Regisztráció2017.08.20
Utoljára itt2020.10.11

2017. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Gyulán sokszor voltunk már, az Erkelbe először. A Dürer szárnyban foglaltunk szobát, elsősorban az unoka miatt akivel így gond nélkül lehetett igénybe venni az Aqua Palotát. Szimpatikus volt, hogy délben volt leves és főzelék büfé. Tetszetős volt a wellness részleg, bár arra az ember mennyiségre ami a szállodában megszállt, igen csak alul méretezett.
Felhasználó fényképei:
Hunguest Hotel Gyula Gyula - Hunguest Hotel Gyula Gyula - Hunguest Hotel Gyula Gyula - Hunguest Hotel Gyula Gyula -
Kiváló 2020. július 21.gyerekekkel járt itt
Már többedszerre voltunk itt. Barátokkal, családdal, unokákkal. A tisztaság, a kulturált környezet, a teljesen felszerelt apartmanház most sem okozott csalódást. Előnye még a szálláshelynek, hogy benne van a fürdő belépő is az árban. Ami azért nem lenne csekély összeg 4 felnőtt és kiskamasz vonatkozásában.
Felhasználó fényképei:
Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd - Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd - Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd - Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd - Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd - Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd - Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd - Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd -
2017. augusztus 20.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hely, finom, ízletes és nagyon bőséges adagú ételekkel. Udvarias, figyelmes pincérek. Tiszta a mosdóhelyiség is, bár szappan az éppen nem volt. Elég sokat kellett várni az ételre, de ezt a pincér már a helyfoglalás előtt jelezte. ( Sokan voltak)Bátran ajánlom aki finomat és nem túl drágán enni szeretne Székesfehérváron.
Salvator Étterem Székesfehérvár - Salvator Étterem Székesfehérvár -