Dollcsi
Országjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság

Dollcsi adatlapja

Szeretek utazni. Új élményekkel gazdagodni.
Az utazásaimat magam szervezem, sok kutató munkával. Imádom a spontán eseményeket.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Sörkedvelő  •  Természetbarát  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás  •  Nyitott
Regisztráció2016.06.04
Utoljára itt2020.07.30

Érdekes 2017. március 15., kollégákkal járt itt
Csodás épületben a Városliget szivében van. Állatkert, Cirkusz egy lépésnyire. Sajnos a Városliget lelakott állapotban van ami nagyon rontja az összképet, de szerencsére még liget és nem beton dzsungel. A parkolás felháboritó. A hivatalos parkolás szó szerint a járdán lehetséges, úgy, hogy biztosan a betonba verd a kocsid alját.
Kiváló 2016. július 11.a párjával járt itt
Kecskemét belvárosában, a Katona József Színház tőszomszédságában van. Állítom a legjobb kínai Kecskeméten. Önkiszolgáló jellegű, de ár érték aránya nagyon jó. A kiszolgálás kedves és segítő kész. Kínai zene szól, ami szerintem emeli a hely hangulatát. A kávézó része nem különösebb, de ott is kedves a személyzet.
2016. augusztus 29., kollégákkal járt itt
Visszatértünk. Most libamájat kértem kalácson pihentetve, gyümölcsökkel. Küllemre nagyon mutatós volt, íze harmonikus, egyedi és finom, bár egy hangyányit édes. Majd egy hatalmas adag göngyölt csirkemell következett, sajttal, sonkával, aszalt szilvával, sült krumplival. Állati guszta volt és különlegesen finom is.
Felhasználó fényképei:
Anna Vendéglő Soltvadkert -