Dóra9201

Dóra9201 adatlapja

Regisztráció2021.01.09
Utoljára itt2023.09.06

2021. október 24.a párjával járt itt
4 éjszakát töltöttünk el a Hunguest Hotel Palotában Lillafüreden. Szereztünk nagyon és kevésbé jó élményeket is, ezeket szeretém most megosztani, elnézést, egy kicsit bőlére sikeredett. A táj és a környezet miatt mindenképpen megéri odautazni, mert egyszerűen mesés az egész.
Kiváló 2021. január 9.a párjával járt itt
Mindenkinek ajánlom aki egy kicsit különlegesebb helyet szeretne kipróbálni. Mi a kastély részben szálltunk meg, ami gyönyörű volt. A reggeli is ezen a részen van, ahol fantasztikus a felhozatal. Minőségi tea, kávé, üdítő. Sok fajta meleg étel, töltött bundáskenyér, rántotta, virsli stb. Kérésre csinálnak tükörtojást vagy omlettet.
Felhasználó fényképei:
Puchner Kastélyszálló Bikal - Puchner Kastélyszálló Bikal - Puchner Kastélyszálló Bikal - Puchner Kastélyszálló Bikal - Puchner Kastélyszálló Bikal - Puchner Kastélyszálló Bikal - Puchner Kastélyszálló Bikal - Puchner Kastélyszálló Bikal -
2021. augusztus 2.a párjával járt itt
5 éjszakát töltöttünk el 2-en a párommal a Klastrom Hotelben reggelis ellátással. Belvárosi szálloda, minden nagyon közel van, a Rába part is. Ott tartozkódásunk alatt csak az állatkertig mentünk kocsival, gyalog minden könnyedén megközelíthető. A szállodát inkább felnőtteknek ajánlom, nem az a kifejezett gyerekbarát.