dorysz88

dorysz88 adatlapja

Regisztráció2013.04.28
Utoljára itt2018.05.28

Kiváló 2013. április 28.családjával járt itt
Szuper 2 napos pihentető hétvégét töltöttem el a Bodrogi Kúriában családommal. A hely csodaszép, egy szép fenyves közepén található. Kedves személyzeti fogadtatás után, szépen és jól felszerelt szobát foglalhattunk el. Családias hangulatú a szálloda, nincs tömegnyomor, tökéletes hely a feltöltődésre.
Kiváló 2014. október 28.családjával járt itt
Visszatérő vendégként nem gondoltam, hogy már bármilyen meglepetés érhet a szállodával kapcsolatban, de rácáfoltak a az általam vártra. Kedves, előzékeny kiszolgálás, a szolgáltatások bővülő köre (a szálloda wellness részlege tényleg a kikapcsolódásra fókuszál,és a vonat tematika is tökéletesen kivitelezett), a tisztaság és igényesség teljes harmóniája.
Kiváló 2016. május 4.családjával járt itt
Első alkalommal kuponnal a zsebemben próbáltam ki a Bubbát, bízva abban, hogy megtalálom a halimádók Mekkáját. Kicsit kétkedve léptem be abban a kételyben, hogy ugyanolyan minőség s kiszolgálás vár-e kedvezményes áron érkező vendégként, de szerencsére csalódnom kellett.