Editmami
95236201033
Országjáró - 112 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1033 feltöltött kép

Editmami adatlapja

Nyugdijas vagyok,adminisztrativ munkakörben dolgoztam. Mindig emberekkel foglalkoztam.
Gyerekkorom óta utazunk az országban mindenfelé. 1 gyermekem és 3 unokám van.
Az internet kinálta olcső kuponos ajánlatokkal utazunk. Nagyon jó lehetőség nekünk kis nyugdijasoknak.
Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Gyermekkel utazó  •  Kultúraéhes  •  Wellness-mániás  •  szeretek táncolni
Regisztráció2016.05.06
Utoljára itt2024.02.26

Kiváló 2024. február 20.családjával járt itt
Sopron belvárosában szép környezetben barátságos cukrászda. Rengeteg sütemény. Kedves, barátságos kiszolgálás. Aki Sopronban jár ne hagyja ki ezt a remek helyet .KÉt színten, jó panorámával rendelkezik. A kávé is nagyon finom és a bólék is kiválóak. Legközelebb sem hagyjuk ki. Visszamegyűnk.
Felhasználó fényképei:
Dömötöri Cukrászda & Kávézó Sopron - Dömötöri Cukrászda & Kávézó Sopron - Dömötöri Cukrászda & Kávézó Sopron -
2023. július 11., kollégákkal járt itt
Óbuda kőzpontjában ragyogó helyen van ez a gyorskiszolgáló étterem. mindig sokan vannak, népszerú hely. Őriási adagok, finom ízek, jó árak. A kiszolgálás gyors, barátságos. A kinti terasz nagyon kényelmes. A benti rész kevésbé barátságos. Vásárlás után a legjobb hely egy finom ebédre, sütire.
Kiváló 2023. július 11.a párjával járt itt
Gödöllő központjában, a gyönyörűen felujitott parkban található ez a fagyizó, cukrászda . A sütik is szem gyönyörködtetőek és a környék is. A kiszolgálás baráti, a fagyi nagy adag és nagyon sok féle. Ide érdemes máskor is betérni, mert nagyon ízletes minden készítményük. A környék kedvenc helye.
Felhasználó fényképei:
Sulyán Cukrászda - Gödöllő Gödöllő - Sulyán Cukrászda - Gödöllő Gödöllő -