Egyfalatka

Egyfalatka adatlapja

Regisztráció2014.06.05
Utoljára itt2024.01.07

Gyenge 2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
2014-ben jártam itt, nagyon pozitív véleményem volt az étteremről, ezért is csalódtam idén júliusban, mikor visszatértem. A pincér nem a megrendelt köretet hozta, a fokhagymakrémleves cipó helyett tányérban érkezett, amiről nem tájékoztatott előre, a 7 fős asztaltársaságunk tagjai nem tudtak együtt megebédelni,mivel az ételeket nem egyszerre hozták és az ételek minősége és kinézete sem volt jó.
Szörnyű 2017. július 17.családjával járt itt
Átutazóban voltunk Verőcén. Találomra választottuk a helyet, nem mindennapi neve kíváncsivá tett bennünket, gondoltuk, kipróbáljuk. Bár ne tettük volna! Az étlap eléggé olvashatatlan, bár az ételek megnevezése tetszett, szépen meg volt fogalmazva. A túlságosan kacskaringós betűtípust lecserélném.
2023. január 13.a párjával járt itt
Ebédidőben jártunk itt, halászlét és gulyáslevest fogyasztottunk az étlapról választva. Miközben vártunk, hogy kihozzák az ételeket, a pincérnő kedvesen ropogtatni való tortilla chipset és mártogatóst hozott. Kellemes meglepetésként ért, hogy rövid időn belül hozták is az ételt. Nagyon finom volt, valószínűleg vissza térünk!