Elégedetlen!!

Elégedetlen!! adatlapja

Regisztráció2013.08.25
Utoljára itt2017.09.09

Szörnyű 2013. augusztus 25.a párjával járt itt
Sajnos mi is rosszul jártunk a fonyódi Hotel Balatonnal. Megérkeztünk és azt mondták, hogy előre ki kell fizetnünk az egész nyaralás összegét, különben nem foglalhatjuk el a szobát. Megszavaztuk a bizalmat, ha már ennyit utaztunk. . . Megláttuk a szobát és valami katasztrófa, ami fogadott minket.
Felhasználó fényképei:
Wellness Hotel Balaton Fonyód - Wellness Hotel Balaton Fonyód - Wellness Hotel Balaton Fonyód -
2015. december 16.a párjával járt itt
3 napot és 2 éjszakát töltöttünk itt a férjemmel, jól éreztük magunkat. Bár már elég sok helyen jártunk, így van összehasonlítási alapunk. Pozitívum, hogy a nyugalom, pihenés, főleg így a téli időszakban, amikor nem működtetik a kinti élményfürdőt, alapvető jellemzője volt a napjainknak.
2017. július 10.a párjával járt itt
Nagyszerű vendéglátás, udvarias kiszolgálás, tiszta szobák. Egyetlen apróság, hogy az ételallergiásokra nincsenek felkészülve, azaz a kiporciózott ételek mellett nem tudják megoldani az adott szituációt. Pl. túrós tészta volt az ebéd, de nem volt lehetőség arra, hogy lisztérzékeny vendégként esetleg lesüssenek egy natúr húst krumplival.