Emese53
Országjáró - 10 városban járt már

Emese53 adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője
Regisztráció2013.10.16
Utoljára itt2022.10.12

Kiváló 2013. október 17.a párjával járt itt
Szeptember végén, szép őszi napsütéses időben töltöttünk a férjemmel 3 csodálatos napot ezen a kiváló szálláshelyen, Parádsasváron, a Mátra bércei között. A környék nyugodt, tiszta levegőjű, a szomszédunk a sűrű erdő volt. A földszinti apartman, ahol laktunk, tiszta, rendes, minden kényelemmel felszerelt.
Felhasználó fényképei:
Flóra Apartman Parádsasvár -
Kiváló 2016. október 18.a párjával járt itt
Már nem először voltunk itt a férjemmel. Akkor is (pár évvel ezelőtt) és most is nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet és a szolgáltatások is kiválóak. A wellnessben kellemes élményt szereztünk. Meglepetésként ért bennünket, hogy kibővítették, így több vendéget tud befogadni. Az étteremben finomakat ettünk és ittunk.
Gyenge 2021. március 3.egyedül járt itt
Már régóta szerettem volna kipróbálni ezt a cukrászdát, mert a fagyijáról nagyon jókat írtak a neten. Nos, lehet, hogy a fagylaltjai nagyon finomak és megfizethető árúak, de én a süteményeiről ezt nem mondhatom el. Csak három szeletet vettem a családnak, de nagyon soknak találtam érte a 850 - 900 Ft-ot szeletenként.