Emese65

Emese65 adatlapja

Regisztráció2015.07.27
Utoljára itt2019.06.10

Gyenge 2015. július 27.a párjával járt itt
Régóta kinéztem a szállodát,mert szerettem volna egy pár szép napot eltölteni Sümegen. A hirdetések nagyon csábítóak,a valóság más sajnos. Standard szobaként kaptunk egy a recepció kavicsos tetejére néző picike szobát,holott előre lefoglaltuk a szobánkat majd 18000 Ft/fő/éj áron.
Kiváló 2016. július 13.a párjával járt itt
Az értékelésemet azért írom le,mert nem tartom korrektnek az előttem írók negatív kritikáit. Már sokadik alkalommal pihentünk ebben a szállodában,és mindennel meg voltunk elégedve. Ez nem azt jelenti,hogy alacsonyabbak az igényeink,hanem mint visszatérő vendégek tapasztaljuk,hogy a tulajdonosok milyen fejlesztéseket tesznek a vendégek kényelmének érdekében.
Termál Hotel Pávai válasza
Kedves Emese65!

Örömünkre szolgált már sokadik alkalommal vendégül látni Önöket! Nagy boldogság számunkra, hogy az évek múlásával is, még mindig ragaszkodnak hozzánk! Azt hiszem a visszatérő vendégek inkább jó értelemben vett kihívást jelentenek a vendéglátóhelyeknek, mintsem biztosra vett elégedett látogatót, hiszen ők tudják leginkább, hogy a vendéglátóhely tartja-e a színvonalat, illetve lépést tart-e az igényekkel.
2016. július 20., Termál Hotel Pávai, front office manager
Átlagos 2019. május 25.a párjával járt itt
Egy éjszakát szerettünk volna eltölteni,a Libra Hotelben,hogy 700 km. -t ne egyfolytában kelljen megtennünk. Gondoltuk,egybekötjük a medvepark,és a gödöllői kastély meglátogatásával. A személyzet kedves,segítőkész,az alább említett negatív körülményekről sem tehetnek. A szobánk szépen berendezett,a tisztaság is kiváló volt.