Erika06

Erika06 adatlapja

Aktív nagymama vagyok és imádom a családomat. :)
Sokat teszek a környezetért, más emberekért, magánemberként és egy egyesület elnökeként is.
MLM tanácsadóként is tevékenykedek.
8 évig vállalkozó voltam,amit kötelezően hagytam abba egy jogszabály miatt 1 napra és egy másik jogszabály miatt 2 évig nem lehettem Katás vállalkozó. Decemberben 30.-án már 4 éve lesz, hogy megszűnt a vállalkozásom, ami felfelé ívelt. Több díjat is elnyertem 2013,2014 és 2015-ben. :( A volt vásárlóim, ügyfeleim még most is szoktak keresni, érdeklődnek, tanácsot kérnek.
Általában autóval vagy tömegközlekedéssel utazom.
Családdal, ismerősökkel járok étterembe.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes  •  Mindenevő  •  Kritikus
Regisztráció2018.11.15
Utoljára itt2020.02.07

Kihagyható 2019. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel ne menj ide! Idősek, betegek fürdője! Unokáinkkal mentünk el a nyáron, mert ez volt a kívánság. Több, mint 30 éve jártam itt utoljára, megdöbbenve láttam, hogy még most is ugyan azok a kabinok állnak rendelkezésre az átöltözéshez, ami sok évtizede. A festésen kívül más felújítás nem történt.
Harkányi Gyógy- és Strandfürdő Harkány -
Kiváló 2019. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
Nagyon barátságosak, gyors és figyelmes kiszolgálás. Minden kívánságot teljesítenek a lehetőségekhez mérten. :)
Unokáimmal jártunk itt, nagyon éhesen, amikor megérkeztünk Hévízre egy júliusi napon. Úgy ajánlotta figyelmünkbe, a szállásunkon a recepciós fiatal hölgy. Azt mondta itt még ő soha nem csalódott.
Hévíz Lacikonyha Hévíz -
Kiváló 2018. november 15.gyerekekkel járt itt
Aki, egy nem mindennapi helyre szeretne ellátogatni, egy jót enni és kellemesen érezni magát, ajánlom. Mi 8 fős társaság voltunk, kicsi gyerekekkel és 90 éves dédivel, mindenki meg volt elégedve az a kiszolgálással, a tisztasággal, az ételek minőségével, mennyiségével, ízével és a hangulattal is. Figyelmesek, gyorsak.
Fülemüle Csárda Villánykövesd -