északi
1 évnyi aktív tagság

északi adatlapja

Leginkább kollégákkal-barátokkal járok étterembe.
15 évig rengeteget utaztunk kollégákkal az országban, így nem csoda, ha megéheztünk. Barátokkal jó 20 éve, többnyire Szlovákiába, mert sokáig jóval olcsóbb, és színvonalas helyekből tudtunk választani.
Utóbbi években, már drágább kicsit, de legtöbb helyen esett a színvonal. De nem baj, mert szép-kellemes helyekre lehet itthon is akadni, ahová öröm visszatérni.
Barátaim nagy többsége messze él. Ha ritkán itthon vannak, már mehetünk is ebédelni-vacsorázni. Terített asztal mellett elbeszélgetni, pár üdítő, korsó sör társaságában.
Itt látom a legnagyobb különbséget itthoni, vagy a pár külföldi étterem között, ahol volt szerencsém járni. Italokat, mintha kicsit bátrabban áraznák itthon.
Szeretek felfedezni új helyeket is, de hajlamos vagyok kicsit nosztalgiából is ragaszkodni bizonyos helyekhez. Erre-arra udvaroltam, és ettünk is, pár helyen.
Kereskedelemben pont 20 évet töltöttem, így magam is vallom: Pénznek mindegy, hol költik el, de a vendég-vásártó bizalmát, szinte lehetetlen ismét megnyerni, ha igyekeznek megbecsülni.
Rengeteg szép-kellemes hely van Magyarországon.
Jó egészséget és több időt kívánok, mindenkinek, hogy a legtöbbet felfedezzük!
Ilyen vagyok
Sörkedvelő  •  Természetbarát  •  Burger-imádó  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Nagyétkű
Regisztráció2017.10.03
Utoljára itt2024.03.27

Átlagos 2024. február 21.egyedül járt itt
Pár évet kihagytam éttermi látogatásokból, mert volt egy célunk, Sikerült elérni, de munkahelyet váltva kevesebb időm van. Viszont régóta el akartam jutni kimchit enni, így itt volt az ideje aktiválni magam! Andrássy úttól relatív nincs messze, és parkolni elég nagy kihívás lehet. Én is trolit választottam a megközelítésére.
2024. március 27.barátokkal járt itt
Volt főnökömmel, - egyik barátommal - beszéltünk meg találkozót Pásztón, mert kb. fél éve nem találkoztunk. Én találtam ki neki ezt a nevet, mert olyan lelkesen mesélte régi, csajozós történeteit, mint az Öreg mesélt Vuknak a kajájukról. Igen meglepődtem, hogy kora délelőtt ellenére milyen sokan vannak. De jó híre van a Csibének.
Átlagos 2018. július 6., kollégákkal járt itt
Kollégákkal jártam ebben magyaros kisvendéglőben. Szó szerint kicsi, kissé retrós, de én is kedvelem az ilyen helyeket. Pincérünk rengeteget dolgozott, mivel két másik társaság is volt. Láthatóan ért a szakmájához. Kedves volt, picit túlzóan. Viszont az általam kért italt megfelelően keverve hozta ki, ahogy én szeretem, pedig külön nem is említettem.