Eti66

Eti66 adatlapja

Regisztráció2013.08.12
Utoljára itt2017.09.15

Kiváló 2013. augusztus 12.barátokkal járt itt
Nagyon kevés pénzért kaptunk szállást és ellátást. Bár a vacsora erősen hajazott a menzai kosztra, a reggeli megfelelő választékosságú és mennyiségű volt. A mi igényeinket kielégítette. A szoba meglepően tiszta és rendezett volt. Berendezése megfelelő. A fürdőben nem égett az egyik lámpa.
Kiváló 2014. január 17. járt itt
az álla, amikor kihozzák a megrendelt ételt. Én ennyit egyben még nem láttam - főként nem étteremben. Az ámulat hangjait lehet hallani felszolgáláskor. Volt olyan, aki "jónapot" kívánt az ételnek, amikor meglátta. És finom is, nem csak a mennyisége sok. A kiszolgálás nagyon barátságos, érdeklődnek "menet közben is", hogy megfelel-e a minőség.
Kiváló 2013. augusztus 12. járt itt
A szállás a falu központjában van, minden közel található hozzá. A háziasszony nagyon kedves, barátságos, esténként kiült az udvarra a vendégek közé beszélgetni. Az apartman gyönyörű, a masszázszuhanyzós fürdőszoba tiszta, igényes kinézetű. A konyha jól felszerelt, minden adott ahhoz, hogy az ember főzzön, ha akar.