expert
Országjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság

expert adatlapja

Nagy wellness és főleg gyógyfürdő rajongó vagyok, párommal szoktunk wellness hétvégékre járni, amikor tehetjük.
Regisztráció2014.05.28
Utoljára itt2023.09.11

2023. szeptember 11.a párjával járt itt
Nagyon örültem, mikor rátaláltam a neten erre a hotelre, hogy van egy szállás, ahonnan közvetlen átjárás van a Várkertfürdőbe. A hotel tulajdonképpen nem is külön hotel, gyakorlatilag a fürdő fejépületének első emeletén alakítottak ki pár szobát, ettől függetlenül ugyanolyan szép, mint bármelyik hotelszoba, ahol eddig voltunk.
2018. november 8.családjával járt itt
Egy neten felbukkanó hirdetésben olvastam először a hotelről, körülnéztem a holnapjukon és gondoltam, ide érdemes lenne eljönni. A hotel épületét könnyű megközelíteni, parkolni a sorompóval elválasztott őrzött részen díj ellenében vagy oldalt, az utcai parkolóban díjmentesen lehet. A bejelentkezés gyors volt, minden információt megkaptunk.
Átlagos 2014. június 24.a párjával járt itt
A hotel háromcsillagos, ezért szerényebb elvárásokkal vágtunk neki a hétvégének :) Megmondom őszintén, csak amiatt jöttünk ide, mert közvetlen összeköttetésben van a zalakarosi fürdővel. A szálloda a gyógyfürdővel szemben található, közvetlen szomszédságban más szállodákkal, egy csendes környéken.