Fannus92

Fannus92 adatlapja

Regisztráció2019.05.31
Utoljára itt2019.05.31

Kiváló 2019. május 31.családjával járt itt
Családdal látogattunk el, a család két tagja járt már itt korábban ők ajánlották. Bőséges és finom volt minden étel amit rendeltünk. A pincérnő és tulaj is egyben, igazán kedves volt. A hely hangulatos. Általában zsúfolásig tele szokott lenni, érdemes lefoglalni az asztalt előre. A pincérnő szívesen mesélt az ételek készítéséről.
2019. május 31.családjával járt itt
Volt szerencsém ezen a szép helyen többször is megszállni már. A kilátás nagyon szép, a szobák tágasak és kényelmesek. A gyógyvíz nagyon kellemes. Az pedig,hogy vacsora után is még le lehet menni fürdeni ki a friss levegőre, háttérben a kivilágított Sódombra, az nagyon szuper szerintem.
2019. május 31.a párjával járt itt
2019 04. 25-2019. 04. 29. -ig volt szerencsénk itt tartózkodnunk. Szerencsénkre megúsztuk az esőt hellyel-közzel. Az ételek finomak voltak és a személyzet nagyon barátságos volt és igyekeztek mindig tölteni az üresedő finomságokat. A szoba tágas és tiszta volt, az ágy viszont nem volt kényelmes sajnos.