FANNY21

FANNY21 adatlapja

Kedves Ignácz Dalma Úrhölgy!

1./
ÉTTEREMÉRTÉKELÉSEM:

KISHOMOK BISZTRÓ
A legfinomabb, leg-családiasabb-ízesítésű ételt kishazánkban a
KISHOMOK BISZTRÓ-ban
szoktam elfogyasztani szombatonként Kecskemét, Kossuth tér 3.
szám alatt. Olyan finom leveseket, amiket itt főznek, még sehol
a világon nem ettem, a rántott húsukat, még én sem tudom felülűberelni,
de még az osztrákok sem a wienersniczliükkel (azaz: bécsi szeletükkel
sem!).
Természetesen ezek után ha a forgalmuk fent leírt véleményem után fellendül, akkor a bevételből én is részesedésre fogom igényemet benyújtani.

2./
SZÁLLÁSÉRTÉKELÉSEM:

Calimbra Wellness és Konferencia Hotel**** Miskolctapolca
3 napos wellness hétvégét töltöttünk itt el. Minden egyszerűen elegáns, tiszta, csodálatos, patinás, és felejthetetlen élményt nyújtott. Mind a földszinten található wellness részleg, mely két fenséges medencéből,
pihenőrészből állt, ezen kívül többféle szaunával spékelt kényeztetés volt számunkra a szaunaparkban. A gépkocsink nyugodt, biztonságos, kivilágított parkolóhelyen várt ránk, a nap bármely szakában ráláttunk.

Családi superior - erkélyes - szobánkból az illatos Bükk-hegységet, láthattuk és szívhattuk be örökre magunkba maradandó élményként.
Az étteremben a gasztronómiai világ svédasztalos csodáit fogadhattuk magunkba minden fejedelmi étkezésünk alkalmával. Minden étel, mint az ISTENI AMBRÓZIA, úgy hatott izlelőbimbóinkra, nem beszélve arról, hogy maximálisan egészséges ételekkel csábították el a Hotel kedves alkalmazottai vendégeiket velünk együtt.

De ne kerülje el figyelmünket az sem, amit a hoteltől kb. 10 percre lévő Miskolctapolcai Barlangfürdő nyújtott. Miskolctapolca igazi kuriózum a termálfürdők palettáján. Barlangfürdője Európában egyedülálló, hiszen karsztban ilyen magas hőfokú víz nem található másutt. Az utóbbi években többször is megújult, szépült és a világon egyedülálló csodával várt ránk, amikor végre az évek óta vágyott Barlangfürdőt megláttam, és kiélvezhettem minden adottságát.

És ha már Miskolctapolcán járunk, feltétlen ruccanjunk át Lillafüredre, mert a festői táj mellett a Kastélyszálló pompájában, és a környéken lévő Szent István Cseppkőbarlangban, és a táj festői szépségeiben dúskálva ózondús levegőt szívhatunk, mely egy életre felejthetetlen lesz számunkra!!!

Hotel méltatásom után, ha a Calimbra Hotel forgalma a fent leírt véleményem után szintén felfutó tendenciát fog mutatni, akkor a bevételből én is részesedésre fogom igényemet benyújtani.

Kedve Ignácz Dalma Úrhölgy!
A fentiek szerint így adom a VILÁG tudtára, hogy milyen csodálatos kincseket rejt KISHAZÁNK - MAGYARORSZÁG mind a gasztronómia,
mind a HOTEL házatáján.

Várom nyereményjátékuk eredményhirdetését, maradok

tisztelettel:
Haszonits Éva
2310 Szigetszentmiklós,
Vadvirág utca 1.
Tel: 06-20-560-9894

Szigetszentmiklós, 2013. 11.19. 0:54 ittjartam.hu-ra: 2013.11.21-én l:52 órakor bezárólag tettem fel.
Regisztráció2013.08.26
Utoljára itt2019.07.22

Kiváló 2014. június 22.a párjával járt itt
Tegnap 2014. 06. 20-án ismét jártunk Kecskeméten, és ebédelés végett a buszpályaudvarral szemben, a MALOMnál ismét felkerestük a KISHOMOK Presszót.
Kiváló 2014. október 28.a párjával járt itt
Október elején 3 napot (2 éjszakát) töltöttünk a Calimbra Konferencia & Wellness Hotelben Miskolctapolcán, mely már azért is mesébe illő volt, hogy nyertem ezt a wellness lehetőséget egy ilyen páratlan szépségű, illatú, gyönyörű helyen. Csodaszép, tiszta, napos szobát kaptunk, mely igazán barátságos, akár egy kis lakásnak is megfelelne.
Felhasználó fényképei:
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca -
Kiváló 2016. május 26.a párjával járt itt
Amikor hétvégén kiruccanunk Kecskemétre, mindig itt költjük el az ebédidőt a Kishomok Bisztróban, ahol az ebéd szerintem az országban talán a legfinomabb, hiszen itt igazi házias ételeket talál az ember, és olyan ízekkel találkozik ismét amit a nagymama, vagy anyukája konyhájában evett az ember.