feri68

feri68 adatlapja

Regisztráció2017.08.15
Utoljára itt2019.04.29

Kiváló 2017. augusztus 15.a párjával járt itt
Elhelyezkedése nagyon jó, a személyzet kedves és segítőkész. A szoba kényelmes, tiszta. Bevásárolni is könnyű, mert van üzlet a szálloda mellett. Közel van a városhoz, és jó túrát lehet tenni a Ság-hegyre. Az étterem reggeli választéka nagyon jó, de sajnos ha vacsorázni szeretnénk, akkor azt máshonnan kell rendelni.
Kiváló 2017. augusztus 15.egyedül járt itt
Hirtelen (nyári szezonhoz képest) kellett szállást keresnem. A személyzet rugalmasan kezelte a helyzetet, és kérésemnek megfelelően biztosította a szálláslehetőséget. A városnak egy igen frekventált helyén van, ezért nem volt nehéz gyalogosan sem eljutni oda, és időben sem volt sok. Közel a Mátra Múzeum, a belváros, és a buszpályaudvar is.
2018. augusztus 2.a párjával járt itt
Hétfői napon voltunk. Ebédelni indultunk (direkt ide). Én most voltam második alkalommal. Az ebéd választéka kissé szegényesnek tűnt, de az, ami volt, jó ízű, és jól elkészített. A kantoni sertés telitalálat, és a grillezett zöldség, valamint a tócsnihoz hasonlóan elkészített burgonya, kitűnő ízekkel rendelkezett.