fertótám
Országjáró - 10 városban járt már

fertótám adatlapja

Nyugdíjas vegyész vagyok. Mindig is szerettem túrázni és utazni.
Vonattal vagy busszal utazom. A felkapott, rongyrázós éttermeket kerülöm.
Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Városi barangoló  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Gyermekkel utazó  •  Kritikus
Regisztráció2016.07.13
Utoljára itt2024.01.20

Kiváló 2024. január 20.egyedül járt itt
A jól ismert kijevi csirkét "ruszki pipi" néven árulja a bolt. Pont olyan volt, amilyennek vártam. Finom volt és bőséges. Este negyed tízkor, nem sokkal a záróra előtt estem be a boltba, de még nagy forgalma volt. Kellemes meglepetés ilyen késő este. A helyi étkező világos és tiszta. Különleges üdítő italaikat legközelebbmeg fogom kóstolni.
2016. július 15.a párjával járt itt
A Csülök csárda a mátraházai (a Kékestetőre illetve Galyatetőre vezető) busz-elágazás alatti autóparkoló szélén van, tehet nagyon jól megközelíthető. Akár fölötte üdülünk Mátraszentimrén, akár alatta Mátrafüreden, mindig meglátogatjuk egyszer. Specialitása a csülkös bableves és főtt füstölt csülök.
2016. augusztus 11.a párjával járt itt
Legalább 10 szoba felújítás majdnem kész. Eközben azonban nem figyelnek az apróságokra a többi szoba felszerelésének a teljességére. A személyzet a kérések többszöri noszogatásra teljesíti.
Most éppen van étterem. Nagyétkűeknek jó ár/érték arányon ad svdasztalos ebédet. A kisétűeknek viszont nem éri meg odamenni.