Flowers

Flowers adatlapja

Regisztráció2014.05.29
Utoljára itt2023.10.31

Átlagos 2014. július 23.a párjával járt itt
Elolvastam mások értékelését. Én bizony nem estem hasra ettől a családi vállalkozástól. Miért? Jártam már több szállodában amelyik 4 csillagos. Ajánlanám a tulajdonosnak is, menjen el és nézze meg milyenek más 4 csillagos hotelek. 2014. júliusában jártam itt. Kezdem a pozitívumokkal. A szobánk patikatiszta, kényelmes,megfelelő volt.
2014. május 29., kollégákkal járt itt
Tiszta, pihenésre kiváló szálloda. Erdei iskolásokkal voltam. A "maradék" 6 kislánnyal itt lettünk elhelyezve, mert a turistaszállón nem volt már hely. A 2 csillagnál többet nyújt. A berendezés kényelmes, nem szocreál. Fel van újítva. Kedves volt a személyzet és segítőkész. Az állatkert hangjai beszűrődtek a szobába.
Kiváló 2018. április 24., kollégákkal járt itt
Előre lefoglaltuk a helyet egy torkos csütörtökre. 14-en voltunk mind kollégák. Meglepően tágas az étterem. Sokan voltunk bent, de valahogy mindenki elfért, nem zavartuk egymást. Az ételek bőségesek voltak, és finomak. A személyzet figyelmes volt, és elég hamar megkaptuk az ételt. Az édesség adagunk is nagyobb volt az átlagosnál.