Fné Marcsi
Országjáró - 14 városban járt már

Fné Marcsi adatlapja

Sokat vagyok otthon ezért mindig nagyon várom az utazásokat! Szeretem a vízet,finom ételeket mértékkel,szeretem a városi sétákat de a természet közelségét is!
45 éve már hogy férjemmel utazunk, kettesben a gyerekek kirepülése óta!
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Csipegető  •  Gyógyvízben ázó  •  Vízimádó  •  Kritikus
Regisztráció2013.10.14
Utoljára itt2024.01.24

2023. május 14.a párjával járt itt
Régebben már votunk a szállodában,úgy gondoltam 43. házassági évfordulónkat itt töltjük idén! Nem láttam sok változást,talán a wellnes szauna részét! Azétterem zsúfolt,az ételek egyhanguak voltak,pl. 4 éjszakás tartózkodás alatt egyetlen egyszer sem volt egy falatka csírkemell a kínálatban,ellenben durgonyapüré és ragacsos rizs minden vacsoránál elérhető volt!
Felhasználó fényképei:
CE Plaza Hotel Siófok - CE Plaza Hotel Siófok - CE Plaza Hotel Siófok -
Kiváló 2023. szeptember 4.a párjával járt itt
Szép központi helyen elhelyezkedő szálloda!Tiszta,alap felszereltségű szoba!Udvarias személyzet!Ízletes vacsorák,bőséges reggeli,megfelelő levesebéd!Őrzött parkoló!Jó wellnes részleg!Dióhéjban ennyi!Párommal kellemes tőltöttük el a szabadidőnket a szállodában!
Felhasználó fényképei:
Ensana Thermal Sárvár Sárvár - Ensana Thermal Sárvár Sárvár -
Kiváló 2014. január 21.a párjával járt itt
A hely közelsége miatt,mi egy napos kiruccanást töltöttünk el itt,ebben a gyönyörű környezetben! Nyári nap lévén a kinti medence is alkalmas volt az úszásra! A benti élménymedencék elvarázsoltak! A hangulata,a méretei,a víz hőmérsékletek minden korosztály igényeit kielégítik! Ha messzebbről jönnék biztosan több napot töltenék el a szállodában!