franci
Országjáró - 11 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság

franci adatlapja

Matematika-fizika szakos nyugdíjas tanár vagyok. Négy éve már nem dolgozom.
Sopronban van a családomnak egy üdülőszövetkezetben üdülési joga, amit évente kétszer egy hétre veszünk igénybe. Azonkívül hegypárti vagyok, a Mátra és aBükk kedvelője.
Amikor üdülni megyek, a párommal minden ebédet étteremben költünk el. Megvannak a bevált, kedvenc helyeink.
Idehaza is sokszor étteremből visszük haza az ebédet.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Csipegető  •  Kritikus
Regisztráció2013.11.14
Utoljára itt2019.07.17

Átlagos 2019. május 15.a párjával járt itt
Tagságot örökölt a férjem, 2018 őszén jártunk itt utoljára. Évek óta pumpolnak a lift építésére hivatkozva. Még mindig csak épülget. Kétemeletes épületek ellenére szükség van rá, mert jobbára nagy- és dédszülők látogatják unokáikkal és dédunokáikkal, hiszen a tagi jogviszony eladhatatlan.
Gyenge 2013. november 14.a párjával járt itt
Az adagok minimálisak. Az árak magasak. A köret külön tétel. Inkorrekt a számla kiállítása. Nagy dobra verték az erdélyi konyhát, de kispórólták az alapanyagokat belőlük: a fokhagymát a flekkenről, a tejfölt a csorbából. Bezzeg az ecettel nem spóroltak! Az ételek nem speciálisak, hanem ízetlenek. Kerüljétek!
2019. június 22.gyerekekkel járt itt
A sarki bisztró a Füvészkert bejáratával szemben van. Két unokámat vittem el a Füvészkertbe és a Természettudományi Múzeumba. Már odafelé feltűnt nekem a hely. A fiúk jól elfáradtak és megéheztek. Italos szekrény, kifüggesztett étlap, rudas tálcatologató, a pulton melegen tartó süllyesztett tálak fogadtak.