Fülöp József
Országjáró - 14 városban járt már

Fülöp József adatlapja

Három gyermek édesapja vagyok! Jelenleg 2 fiu unoka boldog nagyapja! 1978-ban vettem el páromat,akivel jelenleg is együtt vagyunk! 1961-óta lakom gyálon,amit azóta sem bántam meg!Szeretem a csendet,nyugalmat,szeretek kirándulni,szeretem a hangulatos helyeket!
Vonattal,busszal!
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Gyógyvízben ázó  •  barátkozó tipus
Regisztráció2015.10.01
Utoljára itt2023.09.21

Kiváló 2019. január 10.a párjával járt itt
Sajnos csak rövid ideig tartózkodtunk a városban! Egyik este ott vacsoráztunk a párommal! Kellemes meglepetés volt,hogy a pincér fiatalember azonnal ott termett és felajánlotta a segítségét! A felszolgált ételek,kiválóak voltak! Én a kisrigó kedvencét ettem! Mikor megkaptam,azt hittem nem jól látok! Olyan adag volt,hogy azt hittem nem birom megenni!
Kiváló 2020. szeptember 16.a párjával járt itt
A fürdőből kijövet, megéheztünk és láttuk milyen sokan vannak, így mi is betértünk! Nem bántuk meg! Azóta az itt tartózkodásunk alatt itt ebédelünk!
Kiváló 2015. november 30.a párjával járt itt
Többször voltunk már ezen a helyen és mindig pozitív volt a véleményünk! Legutóbb augusztusban voltunk itt! Welnes uraknak elnevezésú ebédet ettem,ami kiváló ízek, fatányéron! Kérésemre megküldték a receptet is! Kiváló hangulatos hely,gyors kiszolgálás,pedig tele volt az étterem! Udvarias pincérek!