Furmintot Szeretem

Furmintot Szeretem adatlapja

Bor és gasztronómia- e kettőből a legjobbat a legjobbaktól!
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Gasztro-guru  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Kultúraéhes
Regisztráció2016.07.14
Utoljára itt2016.09.12

Szörnyű 2016. július 14.családjával járt itt
Elkövettük azt a hibát, hogy beültünk, mert éhesek voltunk. Megkaptuk a pincérnőtől az étlapot (ami egybe volt az itallappal) és először innivalót kértünk, illetve szerettünk volna kérni. Az itallapon felsorolt borok és sörök közül semmit sem tudott adni a pincérnő (pedig az elmondása alapján friss volt az itallap).
Kiváló 2016. július 14.barátokkal járt itt
Csak saját borok saját pincészettől, finom ételek, barátságos kiszolgálás, remek hely- így lehetne összefoglalni a Schiesl Éttermet. Az első alkalom után az egyik kedvenc hazai éttermem lett, családdal, baráti társasággal többször megfordulunk egy évben: vagy eszünk, vagy csak a Schiesl Pincészet borait kóstoljuk.
Kiváló 2016. július 14.barátokkal járt itt
Tavasszal jártunk barátaimmal az étteremben, de annyira megtetszett a hely, hogy másnapra is oda foglaltattunk asztalt. Csak észak-balatoni borokat találunk a borlapon, ami azért is remek, mert így a helyi termelőket támogatják, a helyi turizmusra építik marketingjüket. Őszintén, nem így kellene a legtöbb étteremnek?