Gajo
119012
Országjáró - 13 városban járt már

Gajo adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Városi barangoló  •  Borbarát  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó
Regisztráció2016.04.13
Utoljára itt2021.06.01

Kiváló 2020. július 21., kollégákkal járt itt
Debrecen belvárosában nagyon közel a Kossuth térhez van ez a nagyon hangulatos, szép, tiszta, rendezett étterem. Mindennap idejárok ebédelni de nagyon kedves, kiszolgálásban részesül mindenki aki ide betér. Az ételek minősége és mennyisége nagyon jó. Az ár-érték arány tökéletes. Tényleg nagyon barátságos hely.
Kiváló 2020. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
A Szigetvári várból hazafelé álltunk meg kajálni. A hely jól néz ki, rendezett, sok vendég, udvarias és gyors kiszolgálás a sok vendég ellenére. A pincérek kedvesek, segítőkészek és udvariasak voltak. Az ételek amiket fogyasztottunk finomak és elegendő mennyiségűek voltak. Az árról most nem érdemes beszélni, mert mindenütt felnyomták a Balcsi körül.
Kiváló 2018. május 15.barátokkal járt itt
Egy másik házaspárral tartottuk itt a névnapunkat. Teljes mértékben elégedettek voltunk mind a négyen. Az ételek nagyon finomak voltak, a desszert nekem különösen ízlett. Az italokból amit kértünk az kiváló volt. A pincér nem nyomulós, de kedves udvarias volt. Azt, hogy egy kicsit drága eddig is tudtuk, de kevés olyan hely van ami olcsó és jó minőségű is.