gasztrobetyár
1 helyen Gasztrokirály
Országjáró - 41 városban járt márFelfedező - 28 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság

gasztrobetyár adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Gyermekkel utazó  •  Nagyétkű
Regisztráció2015.01.26
Utoljára itt2024.02.03

2023. június 11.gyerekekkel járt itt
Véletlenül tévedtünk be ide a fiammal. Nem túráztunk, csak sétáltunk a környéken egy kicsit a következő buszig. Nagyon éhesek voltunk, kedves kiszolgálás, önkiszolgáló feeling fogadott. Menüből lehet választani, az ételek italok átlagosak, átlagos ár-érték aránnyal. A a Jókai bableves jó, a rizs menzás, a sült csirkecomb viszont zseniális volt.
2023. november 6.gyerekekkel járt itt
Fiam különlegességre vágyott így hát felkerekedtünk
mi vad vidékiek és feltérképeztük a terepet. . . Amikor beléptünk rend és tisztaság fogadott valamint egy nagyon aranyos hölgy,
aki egy kukkot sem tudott magyarul
Na" mondom a fiamnak itt is alakítani fogunk. . . Meglepetésünkből felocsúdva azért az étlapról megmutattuk mit szeretnénk.
Kiváló 2023. december 9.barátokkal járt itt
Barátokkal tértünk be ide kirándulás után
véletlenül. Színvonalas kiszolgálás, házias ízek
jó árérték arány jellemzi a helyet. Kiemelném a
tárkonyos vadragut, fantasztikus ízvilág. . . Viszont a pisztráng átlagosnak bizonyult
számomra. Hangulatos étterem, jó választék.