Goldi

Goldi adatlapja

Regisztráció2014.06.09
Utoljára itt2015.10.13

Átlagos 2017. december 20.családjával járt itt
Jó pár évet vártam a vélemény írással hiszen nagyon bíztam a változásban de ennyi év után leírom a véleményem hiszen cáltozás sajnos nem történt. A tulajdonos hölgy nagyon kedves a legfinomabb süteményeket, tortákat készítik ezen a helyen. A környezet a berendezés is nagyon jó.
Gyenge 2016. augusztus 3.családjával járt itt
Szilveszterkor szerettük volna jó érezni magunkat hát nem sikerült. Gyenge minőségű ételek, nyers húsok (sült malacnak indult) borzasztó volt. Előző nap ki kellett mennünk egy üzletbe innivalót venni mert pincért az sehol nem találtunk a recepciósnak kb 3-szor szóltunk , hogy inni szeretnénk.
Szörnyű 2014. június 9.a párjával járt itt
2 napig a szobank elotti ablakban hasznalt bugyi odadobva , undorito volt, kulon szolni kellett miatta. Az etteremben az etel mindig elfogyott pedig mindig ott voltunk 20 percel a kezdes utan. A recepion egy barna holgy kivetelevel az osszes nyegle es bunko volt. A megrendelt lovaglas sem jott ossze. Senkinek nem ajanlom.
Hasik Hotel válasza
Tisztelt Goldi!
Köszönöm, hogy időt szánt szállodánk értékelésére. Természetesen utánajártam észrevételeinek.
Az Ön által említett gyermek alsóneműt valószínűleg egy kisgyermekes család vesztette el a folyosón, egy kedves vendég pedig feltette a folyosó ablakpárkányára, hogy szem előtt legyen, és a gyermekes család megtalálja.
2014. június 17., Bezzeg József, igazgató