Gregus

Gregus adatlapja

Ilyen vagyok
Borbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Kultúraéhes  •  Vízimádó  •  Mindenevő
Regisztráció2017.08.10
Utoljára itt2022.04.29

Szörnyű 2017. szeptember 12.családjával járt itt
A strandon a gyógyfürdő felől ültünk be az étterembe. A kiszolgálás a strandokon szokotthoz képest is pocsék volt. A felszolgáló kislány nyitott szájjal rágózott, amikor éppen nem félvállról vetett oda pár szót a vendégnek. A pultból folyamatosan szórakoztattok bennünket, mert nagy hangon szidták az előző vendéget.
Átlagos 2017. augusztus 10.barátokkal járt itt
Nagy társasággal voltunk egy nagyon meleg napon. a belvárosban van, kellemes külön terem résszel és pár asztalos kiülővel. Barátaink ajánlására, direkt a sült fagyi kedvéért mentünk. Fantasztikus élmény volt. Az üdítők hidegek voltak, a személyzet figyelmes. A mosdók tiszták. A hely átlagos, mást nem ettünk.
Felhasználó fényképei:
Százlépcső Étterem Tab -
Kiváló 2017. augusztus 10.családjával járt itt
A kedvenc éttermünk. Kellemes környezet, kiadós, ízletes ételek. A kedvencünk a Hátszín Rézi néni módra. Mindenkinek ajánlom aki nem fél a nehéz ételektől és szereti a marhát. A másik kedvenc a Santorini csülök gnocchival. Ez sem könnyű, de finom. Vagy a citromos Bécsi szelet.