Guide étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Guide értékeléseit!

Olvasd el Guide étterem értékeléseit!

Legalább frissen sütik a rántott húst -

Séf Asztala - WestEnd City Center Budapest

2018. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 4.
Zsúfoltság és kényelmetlenül szűk hely, ami az elhelyezkedés miatt érthető, de nem kellemes. A választék megfelelő, az árak kicsit borsosak, főleg az adagok méretéhez viszonyítva. A rántott hús menü átlagos, a hús számomra túl olajos, a krumpli ízetlen. Elég nehéz volt a húst a műanyag evőeszközökkel a papírtálcán elvágni.
Specialty kávé a Graphisoft parkban -

This is Melbourne Too Budapest

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 3.
Igazán hangulatos hely a This is Melbourne Too. A kávé finom, kár, hogy az espresso az idők folyamán ristretto mennyiségűre zsugorodott. Hétköznap az IBS diákjaival van tele, hétvégén jellemzően bringások és néhány helyi lakos látogatják. A környezet gyönyörű, a kávézó bódéja modern és hívogató. A sütik sajnos drágák és változó minőségűek.
Kicsi hely, nagy hype -

Bagetto Budapest

2019. márciusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Kézműves pékségként hirdetett hely a III. kerületben, a Nánási udvarban. Bent elég zsúfolt, csak akkor kellemes ha alig van vendég. Vannak kitéve is asztalok, amik egy része a parkolóra, másik része a forgalmas Nánási útra néz. A kínálat bőséges, vannak sonkák, kolbászok, különféle kenyérre kenhető finomságok.
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Többször reggeliztem már itt, mindig elégedetten távoztam. A hely nem mondható modernnek. Sőt, kicsit retró, de kényelmes és tiszta. A választék nagyszerű, tálalás rendben van, az ételek finomak. A narancslé és a grapefruitlé valóban frissen facsart, a műanyag szívószálat viszont feleslegesnek találom. A kávé is jó. A kiszolgálás gyors és udvarias.
Finom reggeli romantikus hangulatban -

Anyám Szerint Budapest

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 13.
Többször jártam már itt, néha csak egy kávéra, néha reggelizni. A hely hangulata megkapó, vintage stílusú. Kicsi, de csak teltháznál zsúfolt. Romantikus reggelizéshez kiváló. A kiszolgálás kedves. Az étlap választékos, az ár-érték arány teljesen rendben van. A tálalás szép, az ételek frissek, az adagok megfelelőek. Quiche, palacsinta, English breakfast, croissant, toast.
Feldobta a napom -

Warmcup Budapest

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
Gyakran utamba esik, de csak akkor megyek be, ha látom, hogy van hely bőven. A hangulata kellemes, el lehet üldögélni, kicsit megpihenni egy csésze specialty kávé mellet. Fázós vagyok, télen nekem kicsit hűvös van, főleg az ablaknál. Szóval már többször kávéztam itt, de legutóbb sütit is ettem. A kávé jó, a süti pedig NAGYON finom volt.
Érdemes kipróbálni, aztán visszatérni -

Márga Bisztró Csopak

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 23. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Gyönyörű panoráma, ízléses berendezés, szívélyes fogadtatás. Ezek után nagyon reméltem, hogy az ételek is rendben lesznek, és végre találtunk egy helyet ahova érdemes visszalátogatni. Nem csalódtam. Szépen tálalt, jól elkészített ételeket kaptunk és finom borokat. A teraszról csodás panoráma tárul az ember szeme elé, sajnos a kellemes hangulatot kicsit lerontják a darazsak.
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 23.
Foglaltunk asztalt, eszembe sem jutott, hogy külön kérnem kéne a nemdohányzó helyet, így a dohányzó részbe ültettek minket. A pincérek bizalmaskodó stílusa zavaró volt, de tulajdonképpen illett a hely enyhén retró hangulatához. A tálalás szép, az ételek rendben voltak, de semmi több. Mivel a hangulattal és a kiszolgálással elégedetlen voltam, így egyáltalán nem vágyom ide vissza.
Megbízhatóan jó -

KicsiZso Budapest

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 15.
Többször jártam már itt, néha csak egy kávéra, néha reggelizni, esetenként ebédelni. A kávé finom, a reggeli remek. Délben az ételek választéka meglepően széles a hely méreteihez képest. Eddig minden ízlett amit ettem itt, a sütemények különösen. A hely pici és az asztalok nagyon sűrűn vannak elhelyezve, ami otthonos érzést kelt, de kicsit kényelmetlen ennyire szorosan ülni.
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 18. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Kellemes belső tér, udvarias fogadtatás. A kiszolgálás barátságos és szakszerű. Az étlap gondosan van összeállítva, a választék megfelelő. Az ételek tálalása szép, mennyiségük tökéletesen elegendő. Az ízek harmonikusak. Ár-érték arány teljesen rendben van. Az előételek közül kiemelném a kacsamáj terrine-t, ami nagyon finom, a pirított kalács is remek hozzá.