gyanikó
Országjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság

gyanikó adatlapja

Szeretek jó helyeken, jó társasággal jókat enni, pihenni, relaxálni. Sok helyen jártam már, de még több helyen nem. Minden nap az új lehetőségek tárháza.
Ilyen vagyok
Édesszájú  •  Gyógyvízben ázó
Regisztráció2013.04.13
Utoljára itt2020.09.20

2014. július 7.gyerekekkel járt itt
A nagycsaládos pályázat keretében töltöttünk 4 éjszakát 3 gyerekkel. Összesen 5-en voltunk, így három kétágyas szobát bocsátottak rendelkezésünkre. Ez volt az első nyaralásunk a gyerekek születése után, hogy külön szobát kaptak. Így kényelmesen elfértünk. A szálloda nagyon kint van. Mi vonattal érkeztünk, így elég körülményes volt az odajutás.
2017. december 30.egyedül járt itt
Tanácstalanul sétálgattam a belvárosban és már nagyon éhes voltam, amikor beértem a Gozsdu udvarba. A kínálat kavalkádjától már-már tanácstalan lettem, amikor egy kedves fiatalember az étterem előtt ajánlotta az ételeiket. Nem kellett sokat győzködnie, hogy kipróbáljam a vendéglátóipari egységet.
Felhasználó fényképei:
Klikk Bistrobar - Gozsdu Udvar Budapest - Klikk Bistrobar - Gozsdu Udvar Budapest -
Kiváló 2017. augusztus 29.barátokkal járt itt
Budapesten a környéken járva kerestem a legközelebbi, ugyanakkor legjobbnak értékelt éttermet ebédelési szándékkal. A kritériumoknak a Kajahu felelt meg legjobban. Még 12 óra előtt odaértem, amikor még teljesen üres volt az étterem. A felszolgáló hölgynél érdeklődtem, hogy hogy működik az étterem, hova lehet ülni.
Felhasználó fényképei:
Kajahu Food Together Budapest - Kajahu Food Together Budapest - Kajahu Food Together Budapest - Kajahu Food Together Budapest - Kajahu Food Together Budapest - Kajahu Food Together Budapest -