Györgyike
Országjáró - 31 városban járt márNépszerű író - 33 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság

Györgyike adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő
Regisztráció2014.05.19
Utoljára itt2024.03.21

Szörnyű 2017. január 25.gyerekekkel járt itt
2017. január 20-tól január 22-ig szállást foglaltunk Hévizen a Hotel Amirában amit a Keszthely Tourist Kft müködtet. A szálloda 4 csillagosként hirdeti magát ajánlja szolgáltatásait. Családunk számára egy nagyon ,nyugodt kellemes hétvégére lett volna igény egy nagy családi változás miatt.
Gyenge 2018. március 1.a párjával járt itt
3 éve voltunk itt 4 napot töltöttünk a szállodában és akkor meg voltunk elégedve, ezért gondoltuk újra vissza térünk. KÁR VOLT! ! ! ! ! ! Tulajdonos váltás, vagy csak kizsákmányolása a szállodának nem tudjuk, de a lehető legrosszabb döntésünk volt az elmúlt időben.
Szörnyű 2017. június 7.a párjával járt itt
Soha senki nem nyitná ki az ajtót rájuk! Siófokra évek óta visszatérő vendégek vagyunk, általában az olasz étteremben szoktunk vacsizni. Mos úgy gondoltuk kipróbáljuk ezt az éttermet is. NEM KELLETT VOLNA! ! ! ! ! Én imádom a steaket, igy sokszor erre esik a választásom, most igy történt.