gyuramaria
220036
Országjáró - 22 városban járt márNépszerű író - 21 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság

gyuramaria adatlapja

Fiatalos, utazást-szerető nyugdíjas vagyok.
Általában országon belül a kétéjszakás lehetőségeket keresem és szeretem, leginkább tömegközlekedéssel utazom.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Borbarát  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Vízimádó  •  Reális,nem nagy igén
Regisztráció2014.06.17
Utoljára itt2017.12.20

Gyenge 2017. május 17.a párjával járt itt
Errefelé még sohasem jártunk, ezért vállaltuk a cca 8 ezer Ft-tal drágább részvételi díjat, ami kecsegtető volt a reklám szerint. Ebből sajnos fele sem volt igaz, hűtő volt, de csak felárért, a borzalmas rezsi-számla-panasz miatt a wellness-programot sem kértük, a borkóstoló kimerült a vacsorához kapott borocskával, a beígért borkészítésről való előadásról szó sem esett.
2015. március 15.a párjával járt itt
2015. március elején töltöttünk el két éjszakát férjemmel e helyes kis hotel-panzióban. A félpanziós ellátással, az elhelyezéssel és a személyzet kedvességével elégedettek voltunk. Pár kis hiányosság azért akadt:
a szobából egy kis asztal, a fürdőszobából piperepolc és/vagy
fürdőszoba szekrény, a tusolóból pedig a szappantartó hiányzott.
2015. június 15.a párjával járt itt
2015. májusában voltunk itt férjemmel. Gyönyörű nagy ház, szépen gondozott kert, az alagsorban kevésbé tetszetős reggeliző helyiség. A reggelis ellátás eléggé jó volt. Legelső benyomásunk: fáradtan, kimelegedve érkeztünk meg, egy jó kézmosás lett volna éppen a legfontosabb, de szappan bizony "nem fért bele az árba!
Felhasználó fényképei:
Kerekhegy Vendégház Leányfalu - Kerekhegy Vendégház Leányfalu -