Gyurka Anna

Gyurka Anna adatlapja

Regisztráció2016.01.06
Utoljára itt2021.09.13

Kiváló 2016. január 6.barátokkal járt itt
2015 decemberében tölthettünk el 5 napot a barátnőmmel itt, az Erzsébet program jóvoltából. Mindketten súlyosan látássérültek vagyunk. Már az előzetes érdeklődés során, amikor említettem, hogy segítségre lesz szükségünk, készségesen megnyugtattak a recepción, hogy mindenben segítenek.
2016. szeptember 12.a párjával járt itt
Párommal töltöttem el itt négy éjszakát. Nagyon szép, színvonalas, tiszta a szállás és a fürdő is. A szobához wifi, fürdőköntös, hajszárító is tartozott. A fürdőben sokféle kellemes kényeztetés vár testre, lélekre. A fizetős szolgáltatások közül kipróbáltam a talpmasszázst, aztán egy teljes, 50 perces masszázst, valamint a wellnes kádat.
Gyenge 2020. augusztus 15., csoporttal járt itt
Előzetes egyeztetéseket követően, egy vasárnapi menüt fogyasztottunk, kb. 40 fővel. Az emeleti terem bár nem telt meg a csoporttal, mégis borzasztó meleg volt. A terített asztalon kitöltve álltak a pohár vizek, már érkezésünkkor langyosan. A vegyeszöldségleves, melyet kiadagolva kaptunk, szintén langyosan, igencsak mini adag, eléggé vacak ízű volt.