HakapesziM
Országjáró - 16 városban járt már

HakapesziM adatlapja

Ilyen vagyok
Sörkedvelő  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Gyermekkel utazó  •  Nagyétkű  •  Kultúraéhes  •  Gyógyvízben ázó
Regisztráció2016.03.01
Utoljára itt2023.08.22

Kiváló 2023. július 29.gyerekekkel járt itt
Tisza - parti utónyaralás keretében tértünk be a vendéglátóipari egységbe. Mindjárt egy készséges fiatalember vett minket a szárnyai alá, és nyertünk elhelyezést a népszerű vendéglőben. Kajszibarack pálinka, sör, rozé fröccs gondoskodott gyomraink előkészítéséről, majd nejem egy hatalmas, állítólag fogas, de gyanúnk és a jószág mérete alapján inkább egy Ichtiosaurus - szal nézett szembe a tányérján.
Tisza-parti Fazekas Vendéglő Tiszakécske -
Kiváló 2023. július 30.gyerekekkel járt itt
Hétvégi kirándulásról tartottunk haza, így tértünk be ebbe a régi ismerős étterembe. Hatalmas volt a forgalom, ez egy méltán népszerű hely, a bejárat előtt az ikonikus "Hoffer" - traktor. A sűrű forgalom ellenére hamar asztalt kaptunk, régivágású, nem mosolygós típus, de biztos kezű, profi pincér vett minket szárnyai alá.
Öreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Öreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse -
Kiváló 2022. október 5.gyerekekkel járt itt
A kora ősz vitt minket a Hotel Pangeába egy néhány napos pihenésre. Nem akármelyik szálloda dicsekedhet azzal, hogy a kertje, parkja nem más, mint egy valódi állatkert! Amely állatkert maga is megérdemelne egy értékelést. Az épület előtt egy óriási Tyrannosaurus Rex fogadja a bátor utazót, belépve pedig egy gigantikus 'Életfa' uralja a teret, négy oldala egy - egy évszak, rajtuk az állatvilág különféle tagjainak domborművei.
Pangea Hotel Nyíregyháza - Sóstó - Pangea Hotel Nyíregyháza - Sóstó -