halmjano

halmjano adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2023.02.05

Kiváló 2016. október 17.a párjával járt itt
2016. októberében töltöttünk egy hosszú hétvégét a szálláson. Első meglepetés maga a város volt, melyet idáig sosem látogattunk meg, amikor Győrből Székesfehérvár felé vitt az utunk. A szép és rendezett, barátságos város sokkal nagyobb ismertséget érdemelne. A szálláson a személyzet kedvessége kiemelkedő, mindent megtesznek a vendég elégedettségéért.
2013. április 23.a párjával járt itt
2012. szeptemberben 3 napot töltöttünk itt a párommal. Alapvetően elégedettek, voltunk, kivéve az összetolt ágyakat, amik reggelre szét vándorolnak így valaki a két matrac között ébred. Nem értem milyen megfontolásból kell egy jó hotelt ilyen aprósággal elrontani, nem trendi a franciaágy? ? A Hotel stílusa berendezése nagyon tetszetős igényes.
Gyenge 2013. augusztus 22.a párjával járt itt
A pünkösdi hosszú hétvégét töltöttük párommal a hotelben. A csomag neve Pünkösdi királyság volt, hát nem hinném hogy a királyság ilyen satnya, szegényes és olcsó lenne. a reggelire feltálalt hurka darabkák és bundás kenyér feldarabolt virsli minden csak nem királyi nem beszélve a kézkrémnek is alig használható light halvarinról ami mint tudjuk még a margarinnál is vacakabb,ez volt a kínálat minden reggel.