hamvaska

hamvaska adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2018.10.30
Utoljára itt2019.10.23

2019. május 7.családjával járt itt
Családommal jártunk az elmúlt év nyarán itt. Faházban voltunk elhelyezve,és a ház mellett sátrat vertünk fel. A faház kényelmes , a konyha jól felszerelt a fürdőszoba is jó. Saját strandja van, ahol jókat lehet fürdeni , napozni. Egy kis sétával könnyedén be lehet jutni a központba , ahol jókat lehet enni , inni.
Kiváló 2019. május 2.a párjával járt itt
Szuper a hotel felszereltsége, kényelmesek a szobák, a fürdő ragyogó! A tisztaság kifogástalan. a személyzet udvarias, segítő kész . Mindenkinek ajánlani tudom. A gyógyfürdő nagyon közel van , jó idő esetén akár egy fürdőköpenybe is át lehet sétálni. Az étkezéshez nem tudok hozzászólni , mivel az apartmanban étkeztünk.
Kiváló 2019. július 2.a párjával járt itt
A személyzet kedves , segítőkész. A szobák retrósak , de tiszták és az ágyak kényelmesek. A reggeli és a vacsora valóban svédasztalos ,lehet bőségesen válogatni. Mindenki megtalálhatja a neki megfelelő ételt. A kis fürdő egy kis lazításra kiváló. A szálloda legnagyobb előnye,hogy villamossal perceken belül el lehet jutni bárhová, a belvárosba, a vasútállomásra stb.