harnas1207
Országjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság

harnas1207 adatlapja

Nagy utazó vagyok, főként külföldre és szinte csak a természetbe. Hegymászás és túrázás a hobbym.
Általában előre lefoglalom a szállást, előleg fizetés nélkül, hetekkel vagy hónapokkal előre. Gondosan megszervezem az utazásaimat, átlagnál sokkal több időt fordítva a megfelelő szállás megtalálására.

Étterembe ritkán járok, inkább alkalomszerűen. Keresem az ár/érték arányban legjobbat, vagy a különlegeseket.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Természetbarát  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2017.04.19
Utoljára itt2019.06.11

Gyenge 2017. június 14.a párjával járt itt
Egy kora tavaszi hétvégén jártunk arra. Egyedül ez a hely volt nyitva a gáton. Beültünk egy sütire és egy kávéra, aminek csak a harmadát kaptuk meg. A vezetőség látszólag nem készült a vendégekre. A pulton halomban álltak a mosatlan tányérok és csészék. A pincérek jelezték ne kérjünk semmit, mert 1 órán belül úgyse kapjuk meg.
Gyenge 2017. június 14.a párjával járt itt
Kirándulásunk elején betértünk a turistaházba egy italra és valami innivalót venni. A túlárazott ételek és italok mellett elég flegma kiszolgálás volt a kísérő. (Hozzáteszem csak a pultos lányok voltak ilyenek) A vásárolt almás pite minősíthetetlen volt. Az udvaron készülő bográcsos ételekről nyilatkozni nem tudok, annak biztosan van egy másik filingje.
Érdekes 2019. március 25.a párjával járt itt
A vadaspark szép környezetbe helyezkedik el, igazi természetközeli állatkert. A kifutókkal sem volt gond, illetve külön tetszett, hogy folyamatos bemutatók vannak. Ennek egy részével azonban nem értettem egyet. A park területén van több mosdó és étkezési lehetőség is. Ezen helyek nyáron szerintem zsúfoltak, de mikor ott jártunk, tökéletesek voltak.