hermione5

hermione5 adatlapja

Regisztráció2013.08.28
Utoljára itt2014.01.03

Kiváló 2013. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép szálloda,közvetlenül a tó partján. Tetszett hogy voltak gyerekprogramok. Amit sajnáltam,az hogy a játszószoba nincs mindig nyitva. A szoba kényelmes volt és nagyon modern,a személyzet rendkívül kedves, az ételek kiválóak. Ami kicsit rossz volt,hogy sok volt a külsős vendég, így elég nagy volt a medencékben a tömeg, főőleg hétvégén:S Picit drágának találtam, de szívesen visszamennék.
2013. december 26.gyerekekkel járt itt
Hangulatos étterem Pécel központjában. Mi gyakran szállíttatunk házhoz is,nagyon gyorsan kihozzák ingyen és finomak az ételek is. Gyakran új étlap van így mindig új ízeket lehet kipróbálni. Színes programjaikkal pedig még színvonalasabbá teszik az éttermet. Ami nem utolsó szempont hogy nem drága.
Kiváló 2013. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon családbarát,hangulatos szálloda, rendkívül jó áron. Sok kényelmi szolgáltatás,jó lehetőség családi kikapcsolódásra és pihenésre is. Nagyon szuper a játszószoba és a medencék is. A személyzet nem maradéktalanul kedves, de semmi komoly probléánk nem volt. a kinti medencék picit hidegek,de a bentiekben jól elvoltunk.