H. Ágica
Országjáró - 54 városban járt márNépszerű író - 65 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 394 feltöltött kép

H. Ágica adatlapja

Olaszországi utazásaim után egyre nagyobb az igényem a minőségi gasztronómia után, keresem-kutatom a jobbnál-jobb helyeket.
Regisztráció2014.06.25
Utoljára itt2022.01.07

Kiváló 2016. július 24.barátokkal járt itt
Mielőtt Szegedre utaztam pár napra, megkérdeztem, milyen éttermeket-csárdákat ajánlanak az ismerősök. Ezt a Halászcsárdát többen mondták. Késő délután értünk oda, tele volt az étterem terasza, voltak, akik kint vártak, hogy leülhessenek. Nekünk jó volt bent is, 30 fokban jobban is esett bent leülni.
Felhasználó fényképei:
Öreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Öreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Öreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Öreg Kőrössy Halászcsárda Szeged -
Kiváló 2014. szeptember 14.barátokkal járt itt
Mivel többen ajánlották ezt az éttermet, kíváncsian felkerestem. Már amikor bementem, éreztem, hogy jó helyen járok. Tisztaság, udvarias pincérek, csárda-hangulat. Szóval már maga az étterem berendezése megfogott. Az étlap nagy választékú, mindenki talál fogára valót. Én báránycombot választottam, és egyáltalán nem fogtam mellé.
Felhasználó fényképei:
Kocsi Csárda Hévíz - Kocsi Csárda Hévíz - Kocsi Csárda Hévíz - Kocsi Csárda Hévíz -
Szörnyű 2015. május 20.barátokkal járt itt
Tavaly nyáron a főszezonban volt "szerencsém" ehhez az étteremhez. Sokan ajánlották, milyen szuper hely, szuper ételekkel. Az tény, hogy rettentően sokan voltak, de pont kaptunk helyet. Azzal szerencsénk volt, hogy a sok mogorva pincér közül kikaptuk az egyetlen kedves pincérnőt, de sajnos láttuk a többiek fancsali képét.