HULAMA
Országjáró - 40 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 90 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 103 feltöltött kép

HULAMA adatlapja

Céltudatosan utazok, szállást kizárólag csak így választok. Első dolgom a honlapjukat megnézni és a hozzászólásokat elolvasni, ha van ilyen. Második teendőm az ittjartam.hu oldalon rákeresni. Nagyon hasznos oldalak, és nagyon jó előre tájékozódni. Harmadik dolog, hogy ismerősöket kérdezek meg, hisz személyes tapasztalataikban bízok. Ezek alapján döntök. Étterembe bárhová betérek utazás közben, ha megéhezek. Ha valahol több napig tartózkodok, akkor az éttermeknek is utánanézek és úgy választok. Mindezek ellenére előfordult, hogy csalódtam, hisz változhat sok minden akár egy-két hónap alatt is. Ilyen volt egy hotelben a tulajdonosváltás miatt megromlott színvonal, mely ott derült ki.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Házias ízek kedvelője  •  Madárétkű  •  Gyógyvízben ázó  •  Mindenevő
Regisztráció2013.11.20
Utoljára itt2023.12.29

Gyenge 2016. július 12.a párjával járt itt
Utazás előtt mindig elolvasom az értékeléseket, de most én sem tudtam mit kezdeni velük, mint az előttem megszólaló. Hová is soroljam? Úgy gondoltam, hogy majd dönt a saját tapasztalat. Engem hirtelen érkezéskor olyan sokk, olyan negatív dolog ért, hogy a nem túl sok pozitív nem tudta egálba hozni a róluk alkotott véleményem.
2014. június 4.a párjával járt itt
Most jártam először Dobogókőn és a Platánban is. Hétköznap és iskolaidőben még nincs sok vendég, így a kiszolgálás igen gyors volt. Frissensültet ettünk, amit rövid idő alatt elkészítettek. Bőséges volt, nem maradtunk éhesek utána. A hely tiszta, ami egy étterem esetében nálam nagyon fontos.
Felhasználó fényképei:
Platán Panzió étterme Dobogókő -
Gyenge 2015. január 16.a párjával járt itt
A szoba nagyon kicsi. A szobában van ugyan Tv, ami kisméretű és helyhiány miatt a plafon magasságában van. Így látni alig lehet egy hírek erejéig is, annyira aprócska és a nyak is "kiáll". A zuhanyzóban olyan sötét van, hogy egy nőnek sminket fölrakni vagy egy férfinak megborotválkozni a tükör előtt nagy feladat, mert nincs tükörmegvilágítás.