Iceborg

Iceborg adatlapja

Regisztráció2018.11.12
Utoljára itt2023.11.14

Kiváló 2023. október 16.a párjával járt itt
Nem fogom felsorolni az összes pozitívumot, mert rengeteg volt, tényleg, csak egy apróság hiányzott a tökéletes feeling eléréséhez, ez pedig a wifi, amely 5 percenként ledobott, majd egy perc után ismét csatlakozott. Kissé boszantó volt, de ezen kívül minden király volt! Ha igazi pihenésre vágyik valaki, csak ajánlani tudom.
Kiváló 2023. június 15.a párjával járt itt
Biztos sok hely van, ahol minden rendben van a szállás körül, de én az utóbbi időben mindig tudtam valamit kifogásolni úgy, hogy nem kellett nagyon megerőltetni magam. Nos, itt akkor sem találtam semmi kivetni valót, ha kerestem. Tisztaság mindenhol, a személyezt kedves, segítőkész, lesi a kívánságod.
Kiváló 2022. június 13.a párjával járt itt
Ha röviden, tömören kellene összefoglalnom benyomásaimat erről a helyről, annyit mondanék, hogy zseniális. Annyira kizökkenti a hétköznapi embert a komfortzónájából, hogy. . . wow! Az egész hely patinája, kisugárzása, az ételek, a személyzet kedvessége. . . Ezt ki kell próbálni mindenkinek. Most jártunk itt először, de szerintem nem utoljára!