Ildikó28

Ildikó28 adatlapja

Regisztráció2014.03.05
Utoljára itt2024.03.24

Kiváló 2017. november 20.a párjával járt itt
Júliusban egy hetet töltöttünk az Suri Bau apartmanjában. Egy tágas, világos, tiszta, kényelmes szobánk kaptunk az emeleten, egy jól felszerelt konyhával és fürdőszobával. Az apartmanhoz terasz is tartozott, amely a Lajta holtágára nézett. A házhoz közel a belváros, sőt szerintem minden gyalogosan könnyen elérhető.
Felhasználó fényképei:
Suri Bau Apartman Mosonmagyaróvár - Suri Bau Apartman Mosonmagyaróvár - Suri Bau Apartman Mosonmagyaróvár -
Kiváló 2018. január 23.a párjával járt itt
Nem először vagyunk Zalakaroson és biztos nem utoljára. Most olyan szállás kerestünk, ahol az étkezést magunk oldhatjuk meg, de van wellness lehetőség. Az apartmanhotel elhelyezkedése nagyon jó, belépve az épületbe is kellemes érzés fogott el. A recepción kedvesen fogadtak, és ugyan apró elszámolási hiba akadt, de amikor szóvá tettem, korrektül visszatérítették.
Felhasználó fényképei:
Club Mendan Apartmanház Zalakaros - Club Mendan Apartmanház Zalakaros - Club Mendan Apartmanház Zalakaros - Club Mendan Apartmanház Zalakaros -
Kiváló 2017. március 13.a párjával járt itt
"Először jártunk Önöknél és biztosan nem utoljára. Kedves fogadtatás, szép tiszta, tágas kellemes szoba fogadott minket. A wellness részleg tökéletes, kedvemre úszhattam, ami nálam fontos szempont. A szauna is tökéletes, de a gőzkabin ajtaja nem zárt jól, így nem tudta a legjobb hatást kifejteni. A személyzet kedves, barátságos, segítőkész.