Ildikóka

Ildikóka adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2022.04.02

Gyenge 2018. január 14.barátokkal járt itt
2017. Novemberében jártunk itt egy baráti társasággal! Bár ne tettük volna. Kifejezetten nem barátságos (olyan semmilyen) fogadtatás. A szoba szocreál időket idéz. A jakuzzi habzott,a nagy medence hideg,megmérték,szerintük jó. Hideg az egész welness hőmérséklete. A csúcs az volt (mert én hülye minden reggel teát szeretek inni a reggelihez!
Kiváló 2016. október 10.barátokkal járt itt
Ronda, kukacos vendéglátós szemmel:Gyönyörű kert,barátságos,mosolygós pincérek,kiváló étlap,szuper ételek,megfelelő ár-érték arány,hangulatos belső tér,igényes-ötletes dekoráció,kifogástalan kiszolgálás! Imádom,ha egy pincér ,,ráérez",hogy melyik vendég milyen kiszolgálást szeret. (a mienk,fiatal,szakmáját szerető,udvarias,kedves.
Kiváló 2015. június 8.a párjával járt itt
Csak a kiszolgálást tudom dicsérni,megyünk vissza valamikor enni is,mert teljesen beleszerettem a hely hangulatába,a pincérek stílusába,a cukrász pult kínálatába,a Balaton part közelségébe és láttam a saját stéget a szálló vendégeknek! Egyszóval jövök. . . (és ez nem fenyegetés egy kollégától,hanem tisztelettel teli várakozás.