Ilonabp
Országjáró - 13 városban járt már

Ilonabp adatlapja

Egyedül vagy barátnővel utazom.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Kultúraéhes  •  Wellness-mániás
Regisztráció2013.11.05
Utoljára itt2023.09.14

2015. szeptember 2.barátokkal járt itt
Kifejezetten a gluténmentes ételek miatt választottuk a Pata Negrát. A hely kellemes, a pincérek kedvesek, udvariasak. Az étel mennyisége kicsi ,ennélfogva drága is. Ami meglepő volt, hogy bár valóban vannak gluténmentes ételek, azonban bagett csak egyféle volt, ami természetesen lisztből készült. Szívesen ajánlom,bár véleményem szerint nagyon drága.
Átlagos 2013. december 29.barátokkal járt itt
Az épület egy labirintus. . . több épület, lift, lépcsőház, a lift nem minden szinten áll meg, kész káosz. A folyósok szűkek, hidegek. Mi a legolcsóbb kategóriájú szobában voltunk, aminek annyi előnye volt, hogy csendes, világos volt, de nehezen megközelíthető. Kipakolni nem tudtunk (2 felnőtt), mert 3 db 45 cm-es polc, és két fiók volt a szobában, és egyetlen vállfa sem.
Gyenge 2016. március 12. járt itt
Nem volt szerencsém megtapasztalni a Wellamarin szolgáltatását, már a foglalásnál csalódást okoztak
Egy ajándékutalványt vásároltam, azt szerettem volna beváltani, a meghatározott feltételek mellett. Az első –általam megjelölt időpontra azt jelezték, teltházas a szálloda – amit természetesen megértettem és elfogadtam.