Ivánséf
Országjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 387 feltöltött kép

Ivánséf adatlapja

Szepesi Iván vagyok,ma már nyugdíjas. Aktív koromban szakács voltam, 50 éven keresztül, melyből 30 évet, mint séf töltöttem be, különböző neves szállodákban, éttermekben, itthon és külföldön.Szeretek enni, főleg magyaros ételeket, de mindenre vevő vagyok a kóstolás szintjén. Ma már kevesebbet tudok enni mint ifjabb koromban, de ma is a kedvenc helyem a Trófea Újbuda, ahol a jó minőségen kívül, számtalan ételt kóstolhatok.
Ma, mint nyugdíjas, kevesebbet tudok utazásokra költeni. Az előtt évente 3-4 alkalommal is utaztam, melyből egyszer mindig külföld volt az úti cél. Mostanában csak kétszer, egyszer rokon látogatásra külföldre, és egyszer hazai gyógy és welness szállodába. Étterembe, főleg alkalmakkor, és akkor is ahova meghívást kapok. Így tudok több helyről is véleményt alkotni.
Ilyen vagyok
Ínyenc  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Gyógyvízben ázó  •  Kíváncsi
Regisztráció2016.04.20
Utoljára itt2023.11.28

Kiváló 2018. április 22.gyerekekkel járt itt
Régesrégi kolléga az étterem tulajdonosa, Rosenstein Tibor, bár az életben nem sikerült találkoznunk. Az éttermét, hírből ismertem, De amígy én hosszú éveket ccsináltam a kóser konyhát, az Ő vendéglője, csak zsidó identitású! Most volt alkalmam, a fiam meghívására ki is próbálni.
Felhasználó fényképei:
Rosenstein Vendéglő Budapest - Rosenstein Vendéglő Budapest - Rosenstein Vendéglő Budapest - Rosenstein Vendéglő Budapest - Rosenstein Vendéglő Budapest - Rosenstein Vendéglő Budapest - Rosenstein Vendéglő Budapest - Rosenstein Vendéglő Budapest -
Kiváló 2020. június 3.családjával járt itt
A karantén után, szerencsére még időben, újra szülinapot ülhettünk, egy még ismeretlen, de remek helyen. Ez az Ürömi Hütte volt. Igaz, hogy zömmel remek pizzákat árulnak, de mi találtunk egy jó pár sültet, amihez hozzá vagyunk szokva. Többek között, egészben sült grill csülök, pácolva sütött oldalas, csirkecomb,(gyereknek) vagy a sült kacsacomb, káposztás csuszával.
Felhasználó fényképei:
Ürömi Hütte Üröm - Ürömi Hütte Üröm - Ürömi Hütte Üröm - Ürömi Hütte Üröm - Ürömi Hütte Üröm - Ürömi Hütte Üröm - Ürömi Hütte Üröm - Ürömi Hütte Üröm - Ürömi Hütte Üröm - Ürömi Hütte Üröm - Ürömi Hütte Üröm - Ürömi Hütte Üröm - Ürömi Hütte Üröm - Ürömi Hütte Üröm - Ürömi Hütte Üröm - Ürömi Hütte Üröm - Ürömi Hütte Üröm -
2016. április 27.családjával járt itt
Nemsokára, már harmadszorra megyünk az Öcsémékkel oda nyaralni. Több fürdési lehetőség, több minőségű szaunna, hatalmas konditerem,kényelmes és dekoratív szobák,(nem sztenderd! ) remek konyha és figyelmes kiszolgálás. Talán nem teljes a lista, de ezzel együtt is már több embernek ajánlottam,aki ki is próbálták.
Felhasználó fényképei:
Termálhotel Martfű Martfű - Termálhotel Martfű Martfű - Termálhotel Martfű Martfű - Termálhotel Martfű Martfű - Termálhotel Martfű Martfű - Termálhotel Martfű Martfű - Termálhotel Martfű Martfű - Termálhotel Martfű Martfű - Termálhotel Martfű Martfű - Termálhotel Martfű Martfű - Termálhotel Martfű Martfű - Termálhotel Martfű Martfű - Termálhotel Martfű Martfű - Termálhotel Martfű Martfű - Termálhotel Martfű Martfű - Termálhotel Martfű Martfű - Termálhotel Martfű Martfű - Termálhotel Martfű Martfű - Termálhotel Martfű Martfű - Termálhotel Martfű Martfű - Termálhotel Martfű Martfű - Termálhotel Martfű Martfű - Termálhotel Martfű Martfű - Termálhotel Martfű Martfű - Termálhotel Martfű Martfű - Termálhotel Martfű Martfű - Termálhotel Martfű Martfű - Termálhotel Martfű Martfű - Termálhotel Martfű Martfű - Termálhotel Martfű Martfű -