Josh

Josh adatlapja

Regisztráció2015.03.09
Utoljára itt2023.11.16

Kiváló 2015. március 9.a párjával járt itt
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk Zalakaroson. Ilyenkor nem maradhat ki a strand sem természetesen és még nem fordult meg a fejünkben, hogy máshol együnk! Az étterem személyzete minden visszajáró vendéget szinte barátként üdvözöl és fogad. Emlékeznek az emberre és mindig kifogástalanul kedvesek és udvariasak.
Gyenge 2015. március 9.a párjával járt itt
2014 augusztusban voltunk itt először és azt hiszem utoljára is. Hogy mitől nagy hírű ez az étterem azt nem tudom és azt sem, hogyan kerülhet a második helyre itt. A kerthelyiség nagyon kellemes ez tény, de talán itt be is tudom fejezni a pozitívumokat! A pincérek csak lassan találtak oda hozzánk, pedig érkezésünkkor köszöntünk is.
Kiváló 2016. július 19.a párjával járt itt
A feleségemmel jártunk itt az elmúlt pár napban, több mint négyszer. A szüleimtől hallottunk a helyről és már régen ki akartuk próbálni. Hát mondható nem bántuk meg. Az új kedvenc helyünk lett! A hely kellemes, a kiszolgálás gyors és pontos, na és az ételek. . . hát azok fantasztikusak.
Felhasználó fényképei:
Rozmaring Étterem Noszvaj - Rozmaring Étterem Noszvaj - Rozmaring Étterem Noszvaj - Rozmaring Étterem Noszvaj -