jozef60

jozef60 adatlapja

Mivel kicsit korábban születtem, nem vagyok már mai gyerek! Több évtizedes munka után már boldog nyugdíjasnak mondhatom magam!A korom viszont nem zavar, söt! Ebben az a jó, hogy már olyan sok minden rosszat és jót átélt az ember és így könnyebben el tud igazodni a mai kicsit sem egyszerü világban..mert minden ismétlödik csak az emberek nem tanulnak belöle!
Azok szerencsések közé tartozom akik sokat utazhattak és utaznak.Európa a célpontom nem szeretem a repülést ezért többnyire autóval, vonattal utazom így logikusan több szép helyet lát az ember. Szeretem az igényesebb helyeket, de kíváncsian járom a különbözö gaszto-fesztivál rendezvényeket is. Itt lehet sok helyi specialitást megízlelni, mert a vendéglök nem minden alkoalommal kínálják a hazai ízeket!
Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Luxust szerető utazó  •  Ínyenc  •  Sörkedvelő  •  Gasztro-guru  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Kritikus
Regisztráció2016.08.09
Utoljára itt2023.11.16

2023. november 13.barátokkal járt itt
A nagyon reklámozott Libanapok alkalmával látogattunk Hajdúszoboszlóra de ,,libapecsenyét,, nem is láttunk mert már délután /szombat/elfogyott! Azért kerestünk egy vendéglöt ahol talán ehetünk libasültet, ha már az egész ország-világ tudatára adták, hogy libanapokat szerveznek - hát nuku libapecsenye!
Szörnyű 2022. október 24.családjával járt itt
Családtaggal, csak ketten hosszú utazás közben véletlenül tértünk be az említett vendéglöbe a gyönyörü egri vár alatt. Meglepett, hogy belépni kizárólag a személyzet segítségével lehet, amit egy tábla a bejáratnál tudatott velünk. . . a pincér le is ültetett egy 2 személyes asztalhoz, ahonnan aztán kb.
Kiváló 2017. december 22.barátokkal járt itt
December 21-én szinte a nyitás után volt szerencsénk ebédelni ebben a kedves,hangulatos étteremben. A kiszolgálás kiválóan figyelmes szinte barátságos. A pincér mindent megtett,/két nem magyar vendég is volt a társaságban/hogy jól válasszuk az ebédet, ami sikeres is volt, mert kiváló volt minden amit választottunk.
Vörös Postakocsi Étterem válasza
Nagyon szépen köszönjük dicsérő szavait. Reméljük, hogy máskor is ilyen jó véleménye lesz éttermünkről.

Tisztelettel.
Hankusz Ödön