jutka1989

jutka1989 adatlapja

Regisztráció2015.02.10
Utoljára itt2016.11.25

Kiváló 2016. október 5., kollégákkal járt itt
Céges vacsorán voltunk itt, tökéletes helyszín volt a német kollégánk számára, mert aznap este magyar este volt, és élőzene szólt, táncolhattunk is. Az étterem remek helyen van, mindennel könnyen megközelíthető. Az ételek hihetetlenül finomak és háziasok voltak, teljesen elégedettek voltunk az árakkal is.
Kiváló 2016. október 5.barátokkal járt itt
Hát ez a hely abszolút favorit :) Rengeteg palacsinta van, sós és édes egyaránt és hatalmas adag, és nincs belőle kispórolva semmi sem. Árakban teljesen megfelelő hely. Van hambi és gyros is, de ezeket még nem kóstoltam. Rendszeres vendégek vagyunk, és szerencsére van kiszállítás is. A belváros kellős közepén van, így gyakran beugrunk egy palacsintára :)
Kiváló 2016. október 5.egyedül járt itt
Tanulmányaim során többször is aludtam itt, minden második héten egy éjszakát. Előre kell foglalni, és sokszor tele volt már. A szobák tűrhetőek, viszonylag tiszták és jól felszereltek. Az ágyakkal és az ágyneművel nem volt probléma. Nagyon jó árban van, és közel a buszmegálló. Egyszer visszamentem még nosztalgiából, miután lediplomáztam :))))))))