Karfi

Karfi adatlapja

Regisztráció2014.06.28
Utoljára itt2018.11.13

Kiváló 2014. augusztus 22.a párjával járt itt
Barátnőmmel ettünk itt egyszer. Rengeteg ételt kínálnak, középmagas áron. Az adagok rettentő nagyok, úgyhogy csak óvatosan! Most nyáron voltunk. Nagyszerű terasza van, de mi inkább a hűvös légkondis belteret választottuk. Sajtlevest ettem, amit mindenkinek ajánlom! Nekem egyik étel se volt annyira csípős, de ezt embere válogatja.
Felhasználó fényképei:
Los Amigos Mexikói Étterem Keszthely -
2014. augusztus 22.a párjával járt itt
A páromat vittem el ide évfordulónkon. Mesébe illő kerthelysége van! A kiszolgálás gyors és kedves volt. Mondjuk rajtunk kívül nem is volt vendég. Az ételkínálat nagyon gyenge. Alig ajánlanak ételt és az is borsos áron van. De az itallal kell óvatosan bánni. 2500 Ft-ot kifettünk 2dl fehér borért. Pedig nem egy túl nívós pincéből származott.
2014. november 20.családjával járt itt
Párommal és unokahúgommal+barátjával voltunk egyik este. Ropogós csülköt ettünk. Az alap csülök, fokhagymás házi chipsszel kínálják, de a klasszikus párolt káposztás-törtkrumplis verziós is volt. Rettentő finom volt és óriási! Hangulatában nagyon ott van! Amíg ott voltunk kb 8 db szülinapi tortát vittek ki.