kcsillaci
Országjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 45 hasznos szavazat

kcsillaci adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Sörkedvelő  •  Húsimádó  •  Akció-figyelő  •  Gyógyvízben ázó  •  Vízimádó
Regisztráció2013.11.22
Utoljára itt2023.10.01

2023. október 1.gyerekekkel járt itt
2000-ben voltunk itt először. Sok gyerekkel először a "katonai" sátorban, emeletes ágyakon. Akkor még csak 3 belső medence, meg 2 külső és az "épített" tó volt. Imádtuk. A következő szint a komfort nélküli kis faház volt. Közel a közös és a termálfürdőhöz is.
Felhasználó fényképei:
Jonathermál Thermál Motel & Kemping Kiskunmajsa - Jonathermál Thermál Motel & Kemping Kiskunmajsa -
Szörnyű 2015. augusztus 16.a párjával járt itt
Ismerőseim ajánlották az éttermet, korrekt árai és finom ételei miatt. Az ételek árai valóban teljesen korrektek. Sajnos addig már nem jutottunk, hogy megkóstoljuk. A hely tele volt, várni kellett az asztalra. Ahogy felszabadult, leültünk, egy kedves kisegítő lány közben leszedte, letakarította az asztalt.
2018. március 20.a párjával járt itt
Az én értékelésem:
Ide csak az jöjjön, akinek tényleg a gyógyulás, a rekreáció a fontos. Az épületen belül is lehet reumatológiai kezeléseket igénybe venni. A nővérkék segítőkészek, jól felkészültek. A fürdő pár perc sétára van. A szállásról: Talán a legtisztább szállás vagy gyógyintézet ahol már jártam.
Felhasználó fényképei:
MÁV Gyógyház Harkány -