KicsiL
Felfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság

KicsiL adatlapja

Regisztráció2013.04.04
Utoljára itt2014.06.02

Kiváló 2013. április 18.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a hangulata, mert jól be van rendezve az udvar. Volt már, hogy hasonló helyen megfordultam, de a régi idővel párhuzamosan a tisztaság is régen volt fenntartva, viszont itt szép tiszták voltak az asztalok, a mosdók. Bár a mosdó kicsit aprócska volt, mert éppen felújították. A kiszolgálás is kifogástalan volt.
Kiváló 2013. április 11.családjával járt itt
Egyik barátom nem is olyan régen megkérdezte, hogy hova menjen hamburgert enni,mert finomat is szeretne enni, na meg nem akar éhes maradni utána. Rögtön a Dallas étterem jutott az eszembe. Én a hot-dogukat teszteltem és 10-ből 10 pontot kapnak. Az embert azt hinné, hogy kissé elcsépelt ez a Dallas stílus, de itt annyira egészségesen van megformálva a stílus, hogy semmilyen mű érzésem nem támadt.
2013. április 16.a párjával járt itt
Az arculata nagyon tetszett, olyan mint egy mini múzeum. Lehet nosztalgiázni, kortól függően felismerni a gyerekkori játékokat. Valentin napon voltam nálunk a párommal, hamburgert kértünk plusz adag sült krumplival. Sajnálom, de nekem egyáltalán nem ízlett. A hús benne mintha meg lett volna égetve, a zsömle szikkadt, ízetlen.